Władze Związku | NSZZ Solidarność Stoczni Gdańskiej

Władze Związku

Organizacja Międzyzakładowa

NSZZ „Solidarność” w Stoczni Gdańskiej

Przewodniczący – Roman Gałęzewski   

Wiceprzewodniczący – Karol Guzikiewicz

Wiceprzewodniczący – Lech Górski

Komisja Międzyzakładowa :

  1. Bartosewicz Bogdan -Towers
  2. Birna Stanisław- Media Operator
  3. Cieniuch Zygmunt –Stocznia
  4. Gałęzewski Roman Przewodniczący
  5. Garboś Andrzej – Towers
  6. Górski Lech-  Towers
  7. Grabowski Tomasz- Aluship
  8. Guzikiewicz Karol – Stocznia
  9. Gwoździowski Robert–stocznia
  10. Karnath Lech- Towers
  11. Kluk Włodzimierz -stocznia
  12. Kowalski Jarosław – Towers
  13. Lelko Zbigniew –stocznia
  14. Rajewski Adam-Aluship
  15. Skrzyniarz Krzysztof-Media Operator
  16. Słota Jan -Stocznia
  17. Sprada Leszek–stocznia
  18. Stefański Zbigniew–stocznia
  19. Suhak Tadeusz -Towers
  20. Szuprytowski Dariusz–stocznia
  21. Tabaka Małgorzata -Towers
  22. Trawicki Kazimierz–stocznia
  23. Tybura Dariusz -Towers
  24. Walerzak Maciej–stocznia
  25. Wiszowaty Zbigniew –stocznia
  26. Wnuk Krzysztof–stocznia
  27. Wysocki Andrzej–stocznia
  28. Zieliński Paweł –Gafako

Komisja Rewizyjna

  1. Robert Chrościelewski
  2. Ciesielska Danuta
  3. Wieczorek Piotr
  4. Kogutowska Danuta
  5. Kleist Andrzej

Delegaci na WZD Regionu Gdańskiego

  1. Gałęzewski Roman- stocznia
  2. Guzikiewicz Karol – stocznia
  3. Górski Lech- Towers
  4. Grabowski Tomasz -Aluship
  5. Adamski Kazimierz – Media Operator

Delegaci na WZD Sekcji Krajowej SKPO

  1. Guzikiewicz Karol–stocznia
  2. Kluk Włodzimierz–stocznia
  3. Wiszowaty Zbigniew -stocznia
  4. Gwoździowski Robert–stocznia
  5. Jagiełło Stanisław – Stocznia
  6. Sprada Leszek-Stocznia
  7. Górski Lech -Towers
  8. Garboś Andrzej -Towers
  9. Bartosewicz Bogdan -Towers
  10. Kowalski Jarosław -Towers
  11. Tabaka Małgorzata – Towers
  12. Grabowski Tomasz-Aluship

Sekretariat/PZU

  • Ewa Połajdowicz   tel.(58) 7691500

Księgowość i kasa związkowa

  • Turowicz Lucyna      tel.(58) 7691500

 ZSIP

  • Górski Lech ZSIP

Fotograf związkowy

  • Glanert Paweł
Top